Hakkımızda

BEKON GRUP Yapı İnşaat, ilk olarak dekorasyon alanında faaliyet göstermek amacıyla iş hayatına atılmıştır. 1996 yılında Dekor Yapı İnşaat olarak hizmetlerine başlayan firmamız çeşitli, alanlarda yaptığı çalışmalardan sonra BEKON GRUP olarak hizmete devam etmektedir.

BEKON GRUP 21 yılı aşkın süredir yaptığı projelerde başarıyla adından söz ettirmiş ve dekorasyon çalışmalarıyla girdiği yapı sektöründe sonradan konferans salonu, ev sinema sistemleri,  tavan sistemleri, akustik sistemler, ofis-toplantı sistemleri ve ses yalıtım sistemlerinde faaliyet göstermeye devam etmiştir.

Yaptığımız işlerde güven ve doğruluğu kendimize bir prensip haline getirmekten mutluluk duyuyoruz. Hedefimiz aldığımız her projeyi en iyi şekilde sonuca ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ

BEKON GRUP olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de 'lider grup' konumuna erişmektir. BEKON GRUP birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri  kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler her iş kararına rehberlik etmektedir.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretmek, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.